فرش پارس

ساخت وبلاگ

هر گاه صحبت از فرش های ماشینی می شود قطعا یکی از شهر هایی که به ذهن شما می رسد شهر کاشان است .


کاشان در حوزه تولید فرش ماشینی حدود 50 سال است که فعالیت دارد و در ارائه بهترین فرش های ماشینی مشهور است .

تعداد کارخانه های فرش کاشان بسیار زیاد است که در نقاط مختلف آن واقع شده اند . به همین دلایل شهر کاشان با عنوان پایتخت فرش ماشینی ایران شناخته می شود .

 


انواع فرش های ماشینی که اکثر آن ها به صورت 500 ، 700 ، 1000 ، 1200 ، 1500 شانه هستند ، در این شهر تولید می شوند .

انواع دیگر فرش مانند گلیم فرش ، فرش های مدرن ، فرش های فانتزی ، فرش ترک و غیره با کیفیت های مرغوب از محصولات این شهر هستند .


همواره هنگام خرید فرش ماشینی ، خرید از کارخانه فرش کاشان یکی از بهترین گزینه هاست که در این صورت می توانید در میان تنوع گسترده ای از فرش ها انتخاب کنید و از کیفیت و قیمت فرش مطمئن باشید .


واحد های تولیدی این شهر با استفاده از بهترین ماشین آلات فرش بافی و مواد اولیه مرغوب مانند الیاف های استاندارد ، فرش های ماشینی را عرضه می کنند .


اسامی کارخانه های فرش کاشان


در این شهر ، شهرک های صنعتی متعددی وجود دارد که کارخانه های فرش در آن ها متمرکز شده اند . هم چنین تعدادی از کارخانه ها به صورت پراکنده در نقاط مختلف شهر واقع شده اند .


شهرک های صنعتی جعفر آباد ، سلیمان صباحی در آران و بیدگل ، امیرکبیر ، نوش آباد و راوند از مهم ترین مراکز بافت فرش ماشینی در کاشان هستند .


تعداد کارخانه فرش کاشان محدود نیست و نمی توان اسامی تمام آن ها را به طور کامل ذکر کرد اما چند مورد از بهترین آن ها عبارتند از :


کارخانه فرش محتشم کاشان ، مشهد اردهال ، فرش قیطران ، فرش روز ، بزرگمهر ، قالی عیان ، یلدای کویر ، کاخ ، ندای خاطره ، فرهی ، امیران ، فرش سرام ، زر فرش ، خاتم ، یلدای کویر ، خوب ، شاهکار صفویه ، جردن ، آقای فرش ، خاطره کاشان ، سورنا ، آرشام ، عالی مقام ، فرش مهستان ، عظیم زاده ، پامچال ، زمرد کاشان ، اکباتان ، اسپادانا ، پرهام ، اعیان ، فرش ساوین ، فرش عقیق ، افشار زرینه ، سپاس نور ، آسایش و غیره .

 

فرش پارس...
ما را در سایت فرش پارس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : علیرضا جمالی persiancarpet بازدید : 1056 تاريخ : شنبه 15 دی 1397 ساعت: 19:05

واحد های متعددی در شهر کاشان واقع شده اند که در حوزه تولید فرش ماشینی فعالیت می کنند . اولین شرکت های تولید فرش ماشینی در این شهر واقع شده اند و روز به روز بر تعداد آن ها افزوده شده است . 


واحد های تولیدی این شهر از بهترین دستگاه ها و ماشین آلات فرش بافی استفاده می کنند که ساخت شرکت های وندویل بلژیک و شونهر آلمان هستند و همواره در حال پیشرفت هستند و بر اساس تکنولوژی های روز دنیا استفاده می شوند .


شهرک های صنعتی راوند ، امیرکبیر ، سلیمان صباحی ، جعفرآباد و نوش آباد از بزرگ ترین و بهترین شهرک های صنعتی هستند که در شهر کاشان واقع شده اند . در هر یک از این شهرک ها تعداد زیادی کارخانه تولید فرش ماشینی واقع شده است .


شهر کاشان به عنوان پایتخت فرش ماشینی ایران معرفی شده است و در نقاط مختلفی از آن شرکت های معتبر فرش قرار گرفته اند . کارخانه فرش کاشان بخش عظیمی از نیاز های داخلی فرش ماشینی را تامین می کند و بخشی از آن هم به کشور های دیگر صادر می شود .


فرش های ماشینی با بهترین کیفیت یا به عبارتی کیفیت درجه یک در این شهر تولید می شوند و دارای تنوع بسیار زیاد در طرح و رنگ هستند .


آدرس کارخانه فرش کاشان


شهرک صنعتی سلیمان صباحی واقع در آران و بیدگل است که شهری به فاصله ی حدود 10 کیلومتری کاشان می باشد . این شهرک بزرگ ترین منطقه فرش بافی کاشان و کشور است که حدود 400 واحد و کارخانه فرش در آن قرار دارد .


شهرک صنعتی راوند که از اولین و بزرگ ترین شهرک های صنعتی کاشان است در کیلومتر 5 جاده کاشان تهران قراردارد و دارای تعداد زیادی کارخانه فرش است . بالغ بر 90 واحد تولید فرش ماشینی در این شهرک واقع شده اند و دارای واحد های نساجی ، ریسندگی و تکمیل فرش متعددی است .


در شهرک صنعتی امیر کبیر بیش از 50 شرکت فعال در حوزه تولید فرش ماشینی قرار دارد . این شهرک در کیلومتر 5 جاده کاشان نطنز واقع شده است .


فرش های بافته شده در کارخانه فرش ماشینی کاشان دارای کیفیت های مرغوب هستند اما تعدادی از شرکت ها به دلیل سابقه ی طولانی و درخشان شهرت و اعتبار بیشتری دارند مانند کارخانه فرش قیطران ، یلدای کویر ، شاهرخ ، فرهی ، فرش روز ، اعیان ، پاتریس ، جردن ، اردهال و غیره .

فرش پارس...
ما را در سایت فرش پارس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : علیرضا جمالی persiancarpet بازدید : 1935 تاريخ : يکشنبه 9 دی 1397 ساعت: 20:11