درباره فرش کاشان ماشینی و دستباف برای خرید ارزان

ساخت وبلاگ

در این مقاله می خواهیم درباره فرش کاشان صحبت کنیم . اکنون در دنیای امروزه خرید فرش یکیی از خرید های مهم محسوب می شود که باید درباره آن اطلاعاتی داشته باشید . این مقاله شامل بروز رسانی جدیدی برای کارخانه فرش کاشان نیز می باشد.

فرش کاشان


مگر نه در صورتی که اطلاعات نداشته باشید و بخواهید به خرید یک کالای مهم و با قیمت بالا بپردازید ، می تواند به شما از لحاظ اقتصادی آسیب وارد کند ، چرا که باعث می شود شما هزینه بالایی را بپردازید و در صورتی که بعد از مدتی پشیمان شدید باید دوباره آن هزینه را پرداخت کنید . 


فرش کاشان از انواع فرش های ایرانی محسوب می شود که هم از نوع دستباف آن موجود است و هم نوع ماشینی آن در بازار وجود دارد . شاید یکی از شهر های معروف در قالیبافی را بتوان کاشان گفت چرا که فرش های این شهر در دوران حکومت صفویه شهرت بسیار زیادی پیدا کرد . 

فرش دوره صفویان


فرش های ماشینی کاشان نیز بسیار معروف هستند . این به این خاطر است که کاشان اکنون به پایتخت فرش ماشینی جهان معروف است و در واقع قطب تولید و نوآوری این محصولات می باشد . 


مقایسه فرش کاشان با دیگر فرش ها
شاید قبل از خرید فرش کاشان این سوال برایتان پیش بیاید که باید از فرش های ماشینیی کاشان خرید کنید یا این که فرش های دستباف این شهر را بخرید ؟ 

فرش دستباف کاشان

فرش دستباف کاشان


جواب سوالتان بستگی به قدرت اقتصادی شما در خرید دارد . اگر شما بتوانید هزینه بیشتری بپردازید ، می توانید با استفاده از فرش های دستباف منزل خود را مزین کنید .


فرش کاشان از نوع دستباف دارای کیفیت بالاتری نسبت به انواع ماشینی است ، چرا که از الیاف طبیعی برای بافت آن استفاده می شود و با گذشت زمان ، به جلای فرش های دستباف افزوده می شود . 


اما فرش ماشینی کاشان هم کیفیت خوبی دارد چون الیاف مورد استفاده بهترین الیاف موجود در صنعت قالیبافی ماشینی هستند و کیفیت آن ها ددرجه یک و بالا است . 

فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی کاشان


اما شاید بپرسید که فرش دستباف کاشان بهتر است یا فرش شهر های دیگر ؟
از لحاظ کیفی همه فرش های دستباف در کیفیت بالا بافته می شوند . اما چیزی که قیمت و محبوبیت فرش ها را افزایش می دهد ، استفاده از طرح های طریف تر و رنگ های بیشتر در بافت قالی است .
باید گفت که اکنون فرش دستباف تبریز از بهترین فرش های ایرانی محسوب می شود و هم چنین دارای بالا ترین قیمت موجود در بازار است . و قیمت یک تخته آن ممکن است به بالا 20 یا 30 میلیون برسد . 

فرش دستباف تبریز

فرش دستباف تبریز


بعداز آن فرش های اصفهان ، قم و کاشان قرار دارد که به ترتیب داریا قیمت بالا تر و طرح های زیبا تری است . 

 

خرید فرش ماشینی کاشان از کارخانه

در صورتی که شما قصد خرید از کارخانه را دارید حتما نظر شما بر روی محصولات فرش ماشینی خواهد بود که دارای تنوع زیاد 700 ، 1000 و 1200 شانه می باشد. شما برای خرید از کارخانه به دو صورت می توانید خرید خود را انجام بدهید روش اول اینکه مشخص است این است که می توانید به کارخانه مراجعه کرده و فرش مورد نظرتان را خریداری کنید ، روش دوم هم که روش راحتری می باشد خرید اینترنتی از کارخانه فرش می باشد ، از ویزگی هایی که خرید فرش کاشان از کارخانه برای شما خواهد داشت این است که شما در وقت و زمان خود صرفه جویی میکنید ، هزینه کمتری پرداخت میکنید و با خیال راحت و بدون خستگی طرح مورد نظر خود را با توجه به مشخصات قرار داده شده از هر یک از محصولات کارخانه فرش کاشان خریداری میکنید.

توجه داشته باشید که محصولات کارخانه فرش دارای تنوع بسیار زیادی بوده و محصولات عرضه شده توسط این فروشگاه از قیمتی بسیار مناسب و ارزان نیز برخوردار بوده و مناسب برای خریداران می باشد ، شما می توانید به آسانی اقدام به سفارش محصولات مورد نظرتان از کارخانه فرش با نخ آکریلیک هیت ست شده و به صورت درجه یک کنید.

فرش پارس...
ما را در سایت فرش پارس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : علیرضا جمالی persiancarpet بازدید : 1921 تاريخ : دوشنبه 9 ارديبهشت 1398 ساعت: 15:11