آدرس کارخانه فرش کاشان

ساخت وبلاگ

واحد های متعددی در شهر کاشان واقع شده اند که در حوزه تولید فرش ماشینی فعالیت می کنند . اولین شرکت های تولید فرش ماشینی در این شهر واقع شده اند و روز به روز بر تعداد آن ها افزوده شده است . 


واحد های تولیدی این شهر از بهترین دستگاه ها و ماشین آلات فرش بافی استفاده می کنند که ساخت شرکت های وندویل بلژیک و شونهر آلمان هستند و همواره در حال پیشرفت هستند و بر اساس تکنولوژی های روز دنیا استفاده می شوند .


شهرک های صنعتی راوند ، امیرکبیر ، سلیمان صباحی ، جعفرآباد و نوش آباد از بزرگ ترین و بهترین شهرک های صنعتی هستند که در شهر کاشان واقع شده اند . در هر یک از این شهرک ها تعداد زیادی کارخانه تولید فرش ماشینی واقع شده است .


شهر کاشان به عنوان پایتخت فرش ماشینی ایران معرفی شده است و در نقاط مختلفی از آن شرکت های معتبر فرش قرار گرفته اند . کارخانه فرش کاشان بخش عظیمی از نیاز های داخلی فرش ماشینی را تامین می کند و بخشی از آن هم به کشور های دیگر صادر می شود .


فرش های ماشینی با بهترین کیفیت یا به عبارتی کیفیت درجه یک در این شهر تولید می شوند و دارای تنوع بسیار زیاد در طرح و رنگ هستند .


آدرس کارخانه فرش کاشان


شهرک صنعتی سلیمان صباحی واقع در آران و بیدگل است که شهری به فاصله ی حدود 10 کیلومتری کاشان می باشد . این شهرک بزرگ ترین منطقه فرش بافی کاشان و کشور است که حدود 400 واحد و کارخانه فرش در آن قرار دارد .


شهرک صنعتی راوند که از اولین و بزرگ ترین شهرک های صنعتی کاشان است در کیلومتر 5 جاده کاشان تهران قراردارد و دارای تعداد زیادی کارخانه فرش است . بالغ بر 90 واحد تولید فرش ماشینی در این شهرک واقع شده اند و دارای واحد های نساجی ، ریسندگی و تکمیل فرش متعددی است .


در شهرک صنعتی امیر کبیر بیش از 50 شرکت فعال در حوزه تولید فرش ماشینی قرار دارد . این شهرک در کیلومتر 5 جاده کاشان نطنز واقع شده است .


فرش های بافته شده در کارخانه فرش ماشینی کاشان دارای کیفیت های مرغوب هستند اما تعدادی از شرکت ها به دلیل سابقه ی طولانی و درخشان شهرت و اعتبار بیشتری دارند مانند کارخانه فرش قیطران ، یلدای کویر ، شاهرخ ، فرهی ، فرش روز ، اعیان ، پاتریس ، جردن ، اردهال و غیره .

فرش پارس...
ما را در سایت فرش پارس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : علیرضا جمالی persiancarpet بازدید : 1936 تاريخ : يکشنبه 9 دی 1397 ساعت: 20:11