آدرس کارخانه فرش کاشان

آدرس کارخانه فرش کاشان

ساخت وبلاگ

امکانات وب

آدرس کارخانه فرش کاشان

واحد های متعددی در شهر کاشان واقع شده اند که در حوزه تولید فرش ماشینی فعالیت می کنند . اولین شرکت های تولید فرش ماشینی در این شهر واقع شده اند و روز به روز بر تعداد آن ها افزوده شده است . 


واحد های تولیدی این شهر از بهترین دستگاه ها و ماشین آلات فرش بافی استفاده می کنند که ساخت شرکت های وندویل بلژیک و شونهر آلمان هستند و همواره در حال پیشرفت هستند و بر اساس تکنولوژی های روز دنیا استفاده می شوند .


شهرک های صنعتی راوند ، امیرکبیر ، سلیمان صباحی ، جعفرآباد و نوش آباد از بزرگ ترین و بهترین شهرک های صنعتی هستند که در شهر کاشان واقع شده اند . در هر یک از این شهرک ها تعداد زیادی کارخانه تولید فرش ماشینی واقع شده است .


شهر کاشان به عنوان پایتخت فرش ماشینی ایران معرفی شده است و در نقاط مختلفی از آن شرکت های معتبر فرش قرار گرفته اند . کارخانه فرش کاشان بخش عظیمی از نیاز های داخلی فرش ماشینی را تامین می کند و بخشی از آن هم به کشور های دیگر صادر می شود .


فرش های ماشینی با بهترین کیفیت یا به عبارتی کیفیت درجه یک در این شهر تولید می شوند و دارای تنوع بسیار زیاد در طرح و رنگ هستند .


آدرس کارخانه فرش کاشان


شهرک صنعتی سلیمان صباحی واقع در آران و بیدگل است که شهری به فاصله ی حدود 10 کیلومتری کاشان می باشد . این شهرک بزرگ ترین منطقه فرش بافی کاشان و کشور است که حدود 400 واحد و کارخانه فرش در آن قرار دارد .


شهرک صنعتی راوند که از اولین و بزرگ ترین شهرک های صنعتی کاشان است در کیلومتر 5 جاده کاشان تهران قراردارد و دارای تعداد زیادی کارخانه فرش است . بالغ بر 90 واحد تولید فرش ماشینی در این شهرک واقع شده اند و دارای واحد های نساجی ، ریسندگی و تکمیل فرش متعددی است .


در شهرک صنعتی امیر کبیر بیش از 50 شرکت فعال در حوزه تولید فرش ماشینی قرار دارد . این شهرک در کیلومتر 5 جاده کاشان نطنز واقع شده است .


فرش های بافته شده در کارخانه فرش ماشینی کاشان دارای کیفیت های مرغوب هستند اما تعدادی از شرکت ها به دلیل سابقه ی طولانی و درخشان شهرت و اعتبار بیشتری دارند مانند کارخانه فرش قیطران ، یلدای کویر ، شاهرخ ، فرهی ، فرش روز ، اعیان ، پاتریس ، جردن ، اردهال و غیره .

فرش پارس...
ما را در سایت فرش پارس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : علیرضا جمالی بازدید : 453 تاريخ : يکشنبه 9 دی 1397 ساعت: 20:11

×تبلیغات